Złotehotele

Pełna wersja: Łysoń – ParkHotel & Spa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Łysoń – ParkHotel & Spa

ParkHotele Łysoń to obiekt położony w Inwałdzie. Od Krakowa dzieli nas do niego odległość około 60 kilometrów, jest więc to doskonała alternatywa na weekend za miastem. Zarówno sam Inwałd, jak i okoliczne miejscowości, takie jak Wadowice, Zator czy Oświęcim, zagwarantują zarówno nam, jak i naszym dzieciom mnóstwo atrakcji.


Oferta hotelowa


Jeśli przyjrzymy się ofercie hotelu, już na pierwszy rzut oka zauważymy, że jest ona bardzo bogata. To doskonałe miejsce zarówno na romatyczny wyjazd, jak i na pobyt z dziećmi czy organizacje wydarzenia biznesowego. W hotelu organizowane są również imprezy okolicznościowe oraz różnego rodzaju eventy (targi ślubne, bale charytatywne). Hotel odwiedziło wiele znanych osób, między innymi Boney M, Beata Pawlikowska, Perfect czy Krzysztof Krawczyk.


[attachment=6]

Źródło zdjęcia: ParkHotel Łysoń - strona www


Restauracja „Champs”


W hotelu na pewno nie będziemy chodzić głodni, wręcz przeciwnie – restauracja „Champs” zabierze nas w niezwykłą kulinarną podróż po Europie, Azji, Meksyku i Ameryce. Restauracja może pochwalić się najdłuższymi żeberkami w Polsce, które są grilowane na żywym ogniu oraz największym golonko przyrządzanym w typowy bawarski sposób.


Specjalnością hotelu jest również catering – zarówno tradycyjny obiadowy, jak i dietetyczny (dieta śródziemnomorska, ryby, dieta wysokokaloryczna). ParkHotel Łysoń posiada także specjalną ofertę dla grup zorganizowanych (tak zwana oferta szkolna).


Pakiety Spa


Spa dla dwojga, spa one night, spa one love, a może dotyk natury? Duży wybór pakietów spa w ParkHotel Łysoń to gwarancja, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. W skład pakietów oprócz zabiegów spa oraz możliwości korzystania z kompleksu SPA, wchodzi również nocleg ze śniadaniem. W zależności od wybranej opcji możemy liczyć dodatkowo na uroczystą kolację z butelką wina czy też na możliwość skorzystania z sauny i jacuzzi na wyłączność.


Imprezy okolicznościowe


Jeśli wesele, to tylko w ParkHotel Łysoń - mówi jeden z mieszkańców Andrychowa. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ hotel oferuje trzy urokliwe sale:

  • sala wiedeńska – na przyjęcia weselne do 180 osób
  • ogród zimowy – na przyjęcia weselne do 50 osób
  • sala wenecka – na przyjęcia weselne do 120 osób

Hotel posiada również ofertę komunijną oraz ofertę na organizacje chrzcin i studniówek.

[attachment=7]

Źródło zdjęcia: ParkHotel Łysoń - strona www

Organizacja konferencji


ParkHotel Łysoń umożliwia organizacje konferencji biznesowej nawet na 460 osób. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są projektor multimedialny, nagłośnienie, flipchart, ekran itp. Sale są zaciemnione i klimatyzowane. Pakiety konferencyjne obejmują również noclegi, przerwy kawowe, śniadanie i przekąski. Opiekę nad nami sprawuje profesjonalny event manager (jest to opcja bezpłatna).


Wszystko dla dzieci


Andrychów to prawdziwy raj dla dzieci i mowa tutaj zarówno o samym hotelu, jak i o atrakcjach w jego pobliżu. Inwałd Park, Park Linowy, ścianka wspinaczkowe, mini golf, przejażdżki konne, warsztaty średniowieczne, Energylandia – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na nasze pociechy. Możemy więc swobodnie planować nawet długi pobyt, nikt nie będzie narzekał tutaj na nudę!Zainteresowany? Zainteresowana? Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.parkhotellyson.pl