Złotehotele

Pełna wersja: Mountain Apartments
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mountain Apartment – apartamenty w górach


Jadąc w góry, coraz rzadziej szukamy góralskich chatek. Jak pokazują statystyki dotyczące wyboru miejsc noclegowych przez turystów, zdecydowana większość stawia na apartamenty. Jednym z najpopularniejszych kierunków jest Zakopane i Kościelisko.


Zakopane wybierają Ci, którzy uwielbiają spędzać czas na Krupówkach i nie przeszkadza im gwar turystów. Kościelisko to natomiast idealne miejsce na wypoczynek oraz szaleństwo na stokach. Jeśli szukacie odpowiedzi na pytanie gdzie spać, podpowiadamy – Mountain Apartments!


Apartamentowce w Kościelisku i Zakopanem


Szukając miejsca na nocleg, firma Mountain Apartments umożliwia nam wybór apartamentu w czterech apartamentowcach:

  • Butorowy Residence – apartamentowiec znajduje się w Kościelisku, do dyspozycji turystów jest 34 apartamentów
  • Szymoszkowa Residence - apartamentowiec znajduje się w Kościelisku, do dyspozycji turystów jest 9 apartamentów 
  • Chałubińskiego Residence – apartamentowiec znajduje się w Zakopanem, do dyspozycji turystów jest 11 apartamentów
  • Apartamenty Chotarz – apartamentowiec znajduje się w Kościelisku, do dyspozycji turystów w tej chwili jest jeden apartamentowiec
  • Apartamentowiec Kierpcówka & Staszelówka - apartamentowiec znajduje się w Kościelisku, do dyspozycji turystów w tej chwili są dwa apartamenty
  • Apartamenty Chotarz 2 – apartamentowiec znajduje się w Kościelisku, do dyspozycji turystów w tej chwili jest jeden apartamentowiec

Dogodna lokalizacja apartamentów


MountainApartments może pochwalić się doskonałą lokalizacją swoich apartamentów. Znajdują się one w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych. W miesiącach letnich turyści mogą cieszyć się bliskością basenów termalnych, natomiast zimą bliskością stoków narciarskich.


Komfortowe apartamenty z miejscem parkingowym


Apartamenty oferowane przez MountainApartments są nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone. Roztacza się z nich również piękny widok na panoramę Tatr.

[attachment=5]

Każdy apartamentowiec gwarantuje bezpłatne miejsca parkingowe. Część apartamentów wyposażone jest w kominek, w niektórych możemy skorzystać z basenu, sauny czy jacuzzi. Jeśli planujemy pobyt z dziećmi, warto zdecydować się na pobyt w apartamentowcu, który oferuje salę zabaw. W przypadku kiedy celem naszej podróży są szaleństwa na stoku, zwróćmy uwagę na obecność pomieszczenia, gdzie możemy przechowywać sprzęt narciarski.


Rezerwacja apartamentów


Rezerwacji apartamentów możemy dokonywać telefonicznie bądź też za pośrednictwem strony internetowej. Przy każdym apartamencie znajdziemy kalendarz wolnych terminów oraz informację o cenach. Jeśli zależy nam na tańszym pobycie, warto śledzić oferty „Last Minute”. Decydując się na nocleg w MountainApartments, otrzymujemy również kartę rabatową na kolejne pobyty.


Z ofertą apartamentów można zapoznać się na stronie internetowej www.mountain-apartments.com.pl

[attachment=4]

Zdjęcia: MountainApartments