Złotehotele

Pełna wersja: Spa - jak wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mogę Was zapytać w jaki sposób szukacie spa na taki wyjazd weekendowy? Zwracacie może uwagę na to czy hotel zatrudnia wykwalifikowanych masażystów albo kosmetyczki? W końcu to w ich ręce oddajemy swoje zdrowie czyż nie?
Szczerze powiedziawszy jakoś do tej pory nie zwracałam większej uwagi na to czy obsługa ma faktycznie jakieś doświadczenie...ważne, że czułam się odprężona i zadbana. Chociaż jak tak teraz się nad tym zastanawiam, to chyba faktycznie przed każdym zabiegiem pytają się czy nie ma jakiś przeciwwskazań do wykonania zabiegu...a przynajmniej powinniUśmiech
Moim zdaniem dobry hotel powinien zadbać o to, żeby w strefie SPA pracowali doświadczeni pracownicy. Wiem, że niektóre te większe hotele mają podpisane kontrakty z masażystami albo jakimiś klinikami rehabilitacyjnymi coś jak tutaj - http://klinika-rehabilitacji.eu/.

Nawet taki prosty masaż zrobiony przez nie kompetentną osobę może wywołać więcej szkody niż pożytku. Ja jestem na tym punkcie mocno przeczulona. Relaks owszem, ale zdrowy rozsądek przede wszystkim.
Jasne, że trzeba wszystko sprawdzać...moja koleżanka ostatnio miała taką nieprzyjemną przygodę w jednym ze spa. Zapisała się na masaż olejkami aromaterapeutycznymi, ale okazało się, że ma uczulenie na jakiś składnik i potem zrobiła jej się od tego wysypka na plecach...na wszystko trzeba uważać.