Aktualny czas: 03-28-2017, 09:35 PM
facebook twitter youtube google+ feedburner
  • Od stycznia w hotelach IHG nastąpi zmiana liczby punktów wykorzystywanych na darmowe noclegi
Złotehotele > Hotele i apartamenty > Hotele dla dzieci > Wczasy z wnukami - na co zwrócić uwagę >

Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 488
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Wczasy z wnukami - na co zwrócić uwagę
01-16-2017, 02:53 PM,
Początkujący
Konular:
Rep Puanı: 0
Wczasy z wnukami - na co zwrócić uwagę

Witam wszystkich obecnych tutaj szczęśliwych dziadków oraz rodziców,

pragnę zabrać czworo moich ukochanych wnucząt na wczasy, gdzieś gdzie pogoda z pewnością dopisze. Jeszcze nie zdecydowałem się na konkretny kraj, ponieważ myśli bardziej zaprząta mi wybór hotelu. Nie ukrywam że czwórka nie zawsze aniołków to nie lada wyzwanie... Dlatego też chciałem zapytać bardziej doświadczonych w organizowaniu wycieczek w towarzystwie dzieci, na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze hotelu? Jakie atrakcje, jaka oferta i jakie wyposażenie powinno mnie zachęcić do zdecydowania się na taki, a nie inny ośrodek? Będę wdzięczny za każdą pomoc i radę.

Pozdrawiam
Andrzej Mikaruk
01-16-2017, 02:53 PM
Odpowiedz
01-16-2017, 03:32 PM,
Początkujący
Konular:
Rep Puanı: 0
RE: Wczasy z wnukami - na co zwrócić uwagę

Dzień dobry panie Andrzeju, może ja troszeczkę pomogę. Przy wyborze hotelu dobrze zwrócić uwagę na: obiekty dla dzieci - sala zabaw, zjeżdżalnie, brodziki (nie wiem w jakim wieku są pańskie wnuki), plac zabaw itp.;
menu dla dzieci - czy serwują specjalne dania i napoje dla dzieci
animacja czasu wolnego - czy zapewniają dzieciom rozrywkę żeby dorośli mogli odpocząć
wyposażenie hotelu - mała wanienka, nocniki, foteliki do karmienia itp.

A także warto sprawdzić jakie atrakcje dla dzieci są w pobliżu - lunapark, wesołe miasteczko, małpi gaj, aquapark, zoo itp, żeby w razie nudy czy kiepskiej pogody (nigdzie na ma gwarancji) można było czymś dzieci jednak zająć.

Życzę wszystkiego dobrego i udanych wczasów Uśmiech
01-16-2017, 03:32 PM
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Skocz do:

Reklama

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB
© 2002-2017 MyBB Group.
ImAdige theme by IMADIGE © 2015.