Aktualny czas: 04-27-2017, 01:02 PM
facebook twitter youtube google+ feedburner
  • Od stycznia w hotelach IHG nastąpi zmiana liczby punktów wykorzystywanych na darmowe noclegi
Złotehotele > Hotele i apartamenty > Hotele w Polsce > Nieudany pobyt >

Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 734
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Nieudany pobyt
01-24-2017, 03:49 PM,
Początkujący
Konular:
Rep Puanı: 0
Nieudany pobyt

Hej w tym wątku zapraszam do dzielenia się historiami z nieudanych pobytów. 

Ja i mój PARTNER mamy bardzo wysokie oczekiwania - jak jedziemy na wczasy to ZAWSZE hołdujemy zasadzie "Płacę więc wymagam". 

Nie ukrywam, że większość hoteli, nawet tych uważnych za luksusowe, rozczarowuje nas i nie spełnia naszych wygórowanych oczekiwań. A to leżaków za mało, a to parasolki nie ładne, a to deszcz pada, choć pojechaliśmy na "słoneczne wczasy". Kilka tego typu wakacji miało nawet swój finał na sali sądowej. 

Ale do rzeczy - ostatni wyjazd. Zapowiadało się nieźle - egzotyczna wyspa, luksusowy hotel z prywatną plażą, pyszne jedzenie. Ale wszystko jak zwykle było jednym wielkim ciągiem rozczarowań. Po pierwsze, brak wyboru dla osób korzystających z wegetariańskiej wersji menu. Oczywiście dla mięsożerców morderców stoły były suto zastawione, wybór przeogromny, a jedzenie mocno zróżnicowane, a dla wege w kółko to samo, praktycznie przez sześć dni serwowano nam to samo. 
Po drugie, pokój zdawał się nie być należycie przygotowany na nasz wyjazd, wchodząc do łazienki pierwsze co zauważyłam to SMĘTNY LISTEK papieru toaletowego zwisający bezwładnie z rolki. Wrrr jak ja czegoś takiego nie cierpię. 
Po trzecie, basen hotelowy był mikroskopijny, a piasek jakiś taki gruboziarnisty, że prawie ranił nasze delikatne stopy. Nie polecam nie polecam nie polecam - wakacje RUINA! 

A jakie są wasze najgorsze przeżycia?
01-24-2017, 03:49 PM
Odpowiedz
01-28-2017, 02:01 AM,
Początkujący
Konular:
Rep Puanı: 0
RE: Nieudany pobyt

Osobiście często podróżuję z moim kotem. Bardzo źle wspominam pewien hotel na Teneryfie, miała tam być usługa hotelu dla zwierząt obok hotelu dla ludzi. Okazało się, że ten "hotel" to były ciasne klatki na podwórzu. Co okropnego!

yamyam nickli üyenin imzası
Cytat:"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj."

M.Twain

01-28-2017, 02:01 AM
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Skocz do:

Reklama

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB
© 2002-2017 MyBB Group.
ImAdige theme by IMADIGE © 2015.