Aktualny czas: 04-23-2017, 07:54 AM
facebook twitter youtube google+ feedburner
  • Od stycznia w hotelach IHG nastąpi zmiana liczby punktów wykorzystywanych na darmowe noclegi
Złotehotele > Oferty hoteli > Atrakcje dla dzieci > Gdzie szukać animatorki dla dzieci na wakacje >

Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 826
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Gdzie szukać animatorki dla dzieci na wakacje
01-13-2017, 01:31 PM,
Początkujący
Konular:
Rep Puanı: 0
Gdzie szukać animatorki dla dzieci na wakacje

Hej, wybieramy się z mężem oraz naszymi dziećmi (9,12 lat) na wakacje do Grecji. Niestety hotel w którym zdecydowaliśmy się zakwaterować nie zapewnia animacji czasu dzieciom. Dlatego stwierdziliśmy, że dla świętego spokoju i chwili dla siebie jesteśmy w stanie dopłacić. Pytanie tylko gdzie szukać animatora czasu wolnego, który zabawi nasze dzieci w czasie gdy my będziemy zabawiać się ze sobą  [Obrazek: shy.gif]

Czy ktoś pomoże?
01-13-2017, 01:31 PM
Odpowiedz
01-16-2017, 03:14 PM,
Początkujący
Konular:
RE: Gdzie szukać animatorki dla dzieci na wakacje

He he he, widzę, że wszyscy rodzice na wakacjach z dziećmi mają podobne problemy Oczko A tak na poważnie - myślę, że najlepiej jest zabrać opiekunkę ze sobą na wczasy. Są osoby, które polecą za niewielkie pieniądze z rodziną, jeśli tylko obieca się im trochę wolnego czasu, a to się chyba da zorganizować Oczko Wychodzi to i tak najtaniej i jest najbezpieczniejszą opcją, ponieważ dogada się z dzieciakami w ich języku Duży uśmiech My raz zabraliśmy an wakacje teściowa i nawet nie wyszło to najgorzej, no ale ona uwielbia dzieci i przebywanie z nimi 24/7 to chyba dla niej największa frajda, więc bez problemu przystała na naszą propozycję. Ja byłam pełna obaw, wiadomo, wakacje z teściową, ale w sumie nawet nie odczułam jej towarzystwa jako czegoś uciążliwego Uśmiech

Życzę miłych wczasów!!
01-16-2017, 03:14 PM
Odpowiedz
03-14-2017, 07:08 AM,
Początkujący
Konular:
RE: Gdzie szukać animatorki dla dzieci na wakacje

Mnie tam się wydaje, że takie rodzinne wakacje trzeba spędzać razem..a wzięcie opiekunki na wakacje to chyba dość kosztowny pomysł. Raczej nie każdy może sobie na to pozwolić. Już lepiej pojechać ze znajomymi, którzy mają nieco starsze dzieci. Przy okazji sami też nie będziecie się nudzićDuży uśmiech
03-14-2017, 07:08 AM
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Skocz do:

Reklama

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB
© 2002-2017 MyBB Group.
ImAdige theme by IMADIGE © 2015.